Kudret-i Macun Nedir

Kudret-İ Macun Erkeklerin cinsel yaşamlarında azalan performanslarının ortadan kalkması için yardımcı olan bitkisel bir macundur. Kudret-İ Macun içeriğinde hiçbir kimyasal madde barındırma. Bu sebeple kullanan erkekler tarafından son derece beğenilen bir üründür.

Cinsel aktivite sırasında yaşanan olumsuzlukların tekrar etmemesi için kuvvet ve enerji vermesi ile bilinmektedir. Kudret-İ Macun, penis sertleştirici macun özelliğinin yanı sıra penis büyütücü macun ve penis kaldırıcı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hepinizin bildiği üzere ülkemizde cinsellik sorunlarının en başında erken boşalma durumu gelmektedir.
Erken boşalma yaş gruplarına ayrılan ve her yaş grubunda farklı sorunlara yol açan cinsel bir rahatsızlık olarak bilinmektedir. Eski zamanlarda bir hastalık olarak kabul edilmeyen erken boşalma günümüzde psikolojik bir sorun olarak adlandırılmaya başlandı.

Tıbbi tabiri cinsel ilişki sırasında 1 dakika ve altında boşalma durumu olarak kabul edilir. Kudret-İ Macun aynı zamanda geciktirici özelliği de olduğundan bu konuda cinsel ilişki yaşayan erkekleri son derece memnun etmektedir. Geciktirici macun adı ile de bilinen Kudret-İ Macun partnerlerin olumsuz etkilendiği erken boşalma durumunu yüzde 90 ortadan kaldırdığı bilinmektedir

Başa dön
error: Content is protected !!